Dominik Kocuj - strona domowa
Dominik Kocuj - strona domowa
http://dominik.kocuj.pl

Dominik Kocuj - strona domowa
  • 23 Lipiec 2017

Dominik Kocuj - strona domowa

Dominik Kocuj - strona domowa - data,utworzenia,informacje,stronie,szczegółowe,użyte,technologie,twórcy,strony,referencje
  • Subskrypcja

Ruch Światło-Życie krakowskiej prowincji Kapucynów

Ruch Światło-Życie krakowskiej prowincji KapucynówData utworzenia

2.07.2015Informacje o stronie

Projekt graficzny oraz realizacja strony internetowej wspólnoty katolickiej Ruchu Światło-Życie krakowskiej prowincji Braci Mniejszych Kapucynów.Szczegółowe informacje

Strona została oparta na darmowym systemie CMS WordPress. Dzięki jego wykorzystaniu, udostępniono klientowi możliwość zmieniania i dodawania treści do strony, jak również do zarządzania galerią zdjęć.
System WordPress zainstalowano w wersji MU (multisite), aby uzyskać odseparowanie zawartości podstron wspólnot dla poszczególnych miast. Dzięki temu redaktorzy poszczególnych wspólnot mają możliwość dokonywania zmian tylko na podstronie, do której mają odpowiednie uprawnienia.
Strona zawiera również efekty realizowane przez skrypty JavaScript, takie jak, wielopoziomowe rozwijane menu u góry ekranu.
Strona jest w pełni zgodna z HTML 5 i z większością popularnych przeglądarek internetowych. Zawiera mapę strony dla poprawnego zarejestrowania w wyszukiwarkach internetowych takich jak np. Google.
Strona została skompresowana i korzysta również z innych technik, które powodują, że mniej danych jest transmitowanych przez łącze internetowe, a co za tym idzie, strona wczytuje się szybciej. Dodano również zabezpieczenia strony przez włamaniami.
Wykonanie strony wiązało się też z przeniesieniem i skategoryzowaniem na nowo wszystkich artykułów, które znajdowały się na poprzedniej wersji strony, która była oparta na darmowym systemie CMS Joomla.Użyte technologie

HTML 5, CSS, JavaScript (w tym jQuery), PHP (OOP), MySQL i WordPressTwórcy strony

Wykonanie:
Dominik Kocuj

Grafika:
Dominik Kocuj, materiały z poprzedniej wersji strony

Teksty:
materiały z poprzedniej wersji stronyReferencje

Pragnę bardzo gorąco podziękować Dominikowi za wykonanie nowej strony. To była długa i bardzo żmudna praca, ale jak widać przyniosła owoce. Dziękuję Ci za wytrwałość, nieprzespane noce oraz serce, które włożyłeś w to dzieło.

Mam nadzieję, że Twoje zaangażowanie Dominiku na rzecz Ruchu w tej przestrzeni online będzie pomagać nam w komunikacji, przepływie informacji oraz w tworzeniu realnego spotkania z drugim człowiekiem.

Brat Tomasz Grabiec – Moderator
Do oglądnięcia

oaza.kapucyni.pl


Ta strona używa "ciasteczek" ("cookies"), które są zapisywane na Twoim urządzeniu końcowym. Więcej informacji