Dominik Kocuj - strona domowa
Dominik Kocuj - strona domowa
http://dominik.kocuj.pl

Dominik Kocuj - strona domowa
  • 23 Lipiec 2017

Dominik Kocuj - strona domowa

Dominik Kocuj - strona domowa - data,utworzenia,informacje,stronie,szczegółowe,użyte,technologie,twórcy,strony,referencje
  • Subskrypcja

Gardenia Atelier

Gardenia AtelierData utworzenia

18.02.2013Informacje o stronie

Realizacja strony internetowej firmy zajmującej się głównie projektowaniem, zakładaniem i opieką nad ogrodami w Krakowie i Małopolsce.Szczegółowe informacje

Strona została oparta na darmowym systemie CMS WordPress. Dzięki jego wykorzystaniu, udostępniono klientowi możliwość zmieniania i dodawania treści do strony, jak również do zarządzania galerią zdjęć.
Strona zawiera również efekty realizowane przez skrypty JavaScript, takie jak, stopka, która zawsze znajduje się na dole strony niezależnie od rozmiarów przeglądarki internetowej, zdjęcie na pionowym pasku, które również zawsze jest na dole ekranu czy płynnie rozwijane artykuły w dziale aktualności.
Wszystkie zdjęcia wyświetlane w artykułach i galerii zdjęć mają automatycznie dodawaną zaokrągloną ramkę.
Strona jest w pełni zgodna z HTML 5 i z większością popularnych przeglądarek internetowych. Zawiera mapę strony dla poprawnego zarejestrowania w wyszukiwarkach internetowych takich jak np. Google.
Strona została skompresowana i korzysta również z innych technik, które powodują, że mniej danych jest transmitowanych przez łącze internetowe, a co za tym idzie, strona wczytuje się szybciej. Dodano również zabezpieczenia strony przez włamaniami.Użyte technologie

HTML 5, CSS, JavaScript (w tym jQuery), PHP (OOP), MySQL i WordPressTwórcy strony

Wykonanie:
Dominik Kocuj

Grafika:
creativum (creativum@o2.pl)

Teksty:
materiały dostarczone przez klientaReferencje

Gardenia Atelier - referencjeNiniejszym oświadczam, że jestem usatysfakcjonowany z przebiegu współpracy z Panem Dominikiem Kocuj przy wdrożeniu firmowej strony internetowej w lutym 2013r.

Strona WWW, którą utworzył, odpowiada moim oczekiwaniom i jest wykonana na podstawie dostarczonych przeze mnie projektów graficznych. Jestem również zadowolony z udostępnienia mi możliwości ingerencji w treść strony, gdy zajdzie taka konieczność.

Polecam osobę Pana Dominika Kocuj wszystkim zainteresowanym własną stroną internetową.

Tadeusz Górski
właściciel
Gardenia Atelier
Do oglądnięcia

gardeniaatelier.pl


Ta strona używa "ciasteczek" ("cookies"), które są zapisywane na Twoim urządzeniu końcowym. Więcej informacji