Dominik Kocuj - strona domowa
Dominik Kocuj - strona domowa
http://dominik.kocuj.pl

Dominik Kocuj - strona domowa
  • 27 Lipiec 2017

Dominik Kocuj - strona domowa

Dominik Kocuj - strona domowa - odbędzie,się,masowy,tej,ustawie,pisałem,już,tutaj,protestu,można
  • Subskrypcja

24 stycznia – protest przeciwko ACTA w Polsce

23 stycznia 2012
Dominik Kocuj  | 23 stycznia 2012
 
24 stycznia – protest przeciwko ACTA w Polsce
24 stycznia odbędzie się masowy protest przeciwko ACTA (o tej ustawie pisałem już tutaj – http://dominik.kocuj.pl/pl/2012/01/swiatowa-cenzura-internetu-nadchodzi/). Do protestu można dołączyć, o czym pisze serwis AntyWeb. A w niniejszym artykule jest do pobrania wtyczka dla WordPress, która realizuje ten protest.

24 stycznia wiele serwisów internetowych w Polsce będzie wyświetlało informację o ACTA zamiast swojej zawartości – podobnie jak to było czynione w przypadku USA w sprawie podobnej ustawy SOPA.

Poniżej znajdują się linki do ściągnięcia wtyczek do WordPress, które napisałem głównie dla celów umieszczenia protestu na niniejszej stronie, ale też postanowiłem się nimi podzielić z właścicielami innych serwisów korzystających z tego systemu blogowego. Jeżeli posiadasz stronę opartą na WordPress i chcesz dołączyć do protestu, zachęcam do ściągnięcia tych wtyczek.

Pierwsza z nich (o nazwie „Protest przeciwko ACTA”) łączy się z adresami zewnętrznymi (dla arkuszy stylów i skryptów JavaScript) podanymi na stronie AntyWeb. Jeżeli z jakichś powodów nie chcesz się z nimi łączyć lub masz problemy z wtyczką (szczególnie, gdy używasz jQuery z opcją „noConflict” – tak jak to ma miejsce na mojej stronie), to trzeba ściągnąć drugą wtyczkę (o nazwie „Protest przeciwko ACTA (bez linków zewnętrznych)”).

Instalacja wtyczek jest prosta i nie różni się od instalacji innych wtyczek. Należy rozpakować archiwum, a katalog skopiować do folderu z wtyczkami – najczęściej jest to /wp-content/plugins . Potem w panelu administracyjnym należy ją uaktywnić w sekcji „wtyczki”.

Oto te wtyczki do ściągnięcia:
Pobierz wtyczkę Protest przeciwko ACTA
Pobierz wtyczkę Protest przeciwko ACTA (bez linków zewnętrznych) (24.01.2012 o 14:16 zaktualizowano ten plik do wersji 1.01 – uwzględnia całkowite wyłączenie serwisu między 19:00 a 20:00)

Podobne:  Protesty przeciw ACTA - rząd i tak umowę podpisał

Brak komentarzy


Ta strona używa "ciasteczek" ("cookies"), które są zapisywane na Twoim urządzeniu końcowym. Więcej informacji