Dominik Kocuj - strona domowa
Dominik Kocuj - strona domowa
http://dominik.kocuj.pl

Dominik Kocuj - strona domowa
  • 27 Lipiec 2017

Dominik Kocuj - strona domowa

Dominik Kocuj - strona domowa - serial,star,generation,został,przeznaczony,konwersji,standardowej,telewizyjnej,high,definition
  • Subskrypcja

„Star Trek: The Next Generation” w jakości HD

26 grudnia 2011
Dominik Kocuj  | 26 grudnia 2011
 
Serial „Star Trek: The Next Generation” został przeznaczony do konwersji ze standardowej telewizyjnej jakości do High Definition (HD). Wybrane trzy odcinki zostaną wydane w tej wersji na Blu-ray już w styczniu 2012r.

„Encounter at farpoint”, „Sins of the father” i „Inner light” – to wspomniane epizody serialu, które mają być jako pierwsze wydane w nowym formacie. CBS – właściciel praw do „Star Trek” i zarazem firma odpowiedzialna za tworzenie nowego wydania – wydało zwiastun tego dysku. Można się przekonać, że jakość scen z serialu zyskała bardzo na jakości – poprawiona została ostrość i kolorystyka.

Efekty specjalne są ponownie tworzone z materiałów dostępnych na taśmach. Chodzi o to, aby nie tworzyć nowych efektów specjalnych, ale jednocześnie jak najbardziej poprawić ich jakość.

Poniżej można zapoznać się ze wspomnianą już zapowiedzią. Dodałem do niej polskie napisy dla osób, które nie mają dobrej znajomości języka angielskiego.

Źródło: tng.trekcore.com

Nie posiadasz zainstalowanego Flash Player. Proszę, zainstaluj to - możesz go ściągnąć tutaj: http://get.adobe.com/flashplayer/

© CBS; polskie napisy: Dominik Kocuj

Podobne:  Recenzje filmów - "Star Trek"

Brak komentarzy


Ta strona używa "ciasteczek" ("cookies"), które są zapisywane na Twoim urządzeniu końcowym. Więcej informacji