Dominik Kocuj - strona domowa
Dominik Kocuj - strona domowa
http://dominik.kocuj.pl

Dominik Kocuj - strona domowa
  • 27 Lipiec 2017

Dominik Kocuj - strona domowa

Dominik Kocuj - strona domowa - dziale,moje,projekty,znajdują,się,gry,dwóch,wersjach,ostatnich,testach
  • Subskrypcja

Zmiany w programach Szubienica i Milionerzy

17 września 2011
Dominik Kocuj  | 17 września 2011
Kategoria: Inne
 
Zmiany w programach Szubienica i Milionerzy

© iStockPhoto/Raycat

W dziale „Moje projekty” znajdują się 2 gry – Szubienica (w dwóch wersjach) i Milionerzy. Po ostatnich testach okazało się, że mogą występować z nimi problemy w nowych systemach. Szczegóły znajdują się w dalszej części artykułu.

Obie gry były pisane przeze mnie wiele lat temu w języku Visual Basic (wersja 5). Działają na pewno w systemach Windows do wersji XP. Jednak na nowszych wersjach systemu Windows mogą występować problemy, a nawet może się okazać, że gra się nie uruchamia. Jest to jeszcze bardziej prawdopodobne w systemach 64-bitowych.

Z tego względu dodałem informację o tym przy odnośnikach do ściągnięcia programów. Również podczas instalacji programy będą informować o potencjalnych problemach na danym komputerze.

Prawdopodobnie nigdy nie napiszę poprawek do tych programów – językiem Visual Basic już się nie zajmuję. Możliwe jednak, że powstaną nowe wersje – zapewne napisane od nowa w języku C++. Jednak obecnie sytuacja jest taka jaka jest. Dlatego jeśli chcesz zagrać w jedną z udostępnionych przeze mnie gier, musisz posiadać system Windows nie nowszy niż XP i działający w trybie 32-bitowym. Na pozostałych systemach nie gwarantuję poprawnego działania.

Dla przypomnienia – gry te można znaleźć tu: http://dominik.kocuj.pl/portfolio/gry-i-programy/

Podobne:  Szczęśliwego Nowego Roku 2014!

Brak komentarzy


Ta strona używa "ciasteczek" ("cookies"), które są zapisywane na Twoim urządzeniu końcowym. Więcej informacji